Kreş AçmakKreş AçmakKreş Açmak
KURUMSAL

Hakkımızda
daha fazlasını öğrenin.

 

Kreş Danışmanlığı Hizmetleri 2009 yılında Yusuf YILMAZ tarafından oluşturulan bir girişimdir. Okul öncesi psikolojik danışmanlık ve rehberlik çalışmalarıyla başladığımız yolculuğumuzda, kreş danışmanlığı ve kreş kurulumu süreçleriyle devam etmektedir.

Kreş Danışmanlığı Hizmetleri, bu gün okul öncesi eğitim kurumlarının sistematik olarak kuruluşunu kolaylaştırmış ve anaokulu sistemini oluşturmuştur.

Kreş Danışmanlığı Hizmetleri, kreş açma işlemlerini bir bütün olarak görür, sürdürülebilir ve karlı bir yatırıma dönüşmesine katkı sunar. Bu sayede kazanan kreşlerin oluşmasını sağlamıştır.

Her geçen gün araştırmalarını ve tecrübelerini artırarak kreş danışmanlığı konusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Hizmetlerimiz ve daha fazlası hakkında bize ulaşın
Uzman

En iyisini, en iyi şartlarda...

Sunduğuz tüm hizmet, proje ve uygulamalarda en iyi şartlar ve teklifleri hazırlıyoruz.

Vizyonumuz

Kreş Danışmanlığı Hizmetleri, geleceğin kreş çözüm merkezi unvanına sahip olacaktır. yeni açılacak ve var olan kreşlerin; Eğitim programı, işletme, personel yetiştirme, tanıtım ve reklam çalışmaları, gibi konularında alanında tek yetkin uzman kurum olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Misyonuz ise, kreş çözüm merkezi olmanın gerekliliklerini hem kadro yapılanması hemde hizmet geliştirme çalışmalarıyla tamamlamaktadır. Bu gün bir çok anaokulunun işletme sistem modelini oluşturmaktan keyif alıyoruz. Okul Öncesi Eğitim alanında, bilim, teknoloji alanında araştırmalar yapmaya devam etmektedir.
Deneyin

İşinde uzman, işine saygılı.

Hizmet, proje ve uygulamalarımızın tümünde müşteri deneyimi için profesyonel süreçler izliyoruz. 

Ekibimiz size en iyi deneyimi sunmak için her şartta etik ilkelerimize bağlı kalır.

1 +
Tamamlanan Proje
1 +
Danışma Hizmeti
1 +
Hizmet Alanı
1 +
Anahtar Teslim
ETİK

Dürüstlük İlkesine bağlı kalmak.

Dürüstlük: Kreş Danışmanlığı Hizmetleri, tüm faaliyetlerini dürüstlük ilkesine bağlı olarak yürütür. Çalışanları, müşterileri, tedarikçileri, hissedarları ve tüm paydaşları ile olan ilişkilerinde doğruluk ve dürüstlükle hareket eder.

ETİK

Şeffaf ve Açık Olmak

Şeffaflık: Okul Danışmanlığı Hizmetleri; çalışanları, müşterileri, tedarikçileri, hissedarları ve tüm paydaşları ile olan ilişkilerinde şeffaf ve açıktır. Tüm faaliyetlerinde anlaşılır ve doğru bilgiyi zamanında ve eksiksiz olarak temin eder.

ETİK

Tarafsız Hizmet ve Çalışma

Tarafsızlık: herhangi bir nedenle çalışanlar, müşteriler, tedarikçiler, hissedarlar ve diğer paydaşlar arasında herhangi bir ayrım yapılmaz.

ETİK

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri odaklılık: Okul Danışmanlığı Hizmetleri için müşteri her zaman haklıdır ve müşteriye hizmet her şeyden önce gelir. İş hacmi fark etmeksizin, her müşteri önemlidir ve her bir müşteriye VIP olarak hizmet edililir.

ETİK

Gizliliğe Önem Verme

Gizlilik: Çalışanların, müşterilerin, tedarikçilerin ve diğer paydaşların özel bilgilerinin korunmasına özen gösterilir, bu bilgilerin üçüncü şahıslar ile paylaşılmasına izin verilmez.

ETİK

Yasalara Uygunluk

Yasalara Uyum: Okul Danışmanlığı Hizmetleri, tüm faaliyetlerini yasalara ve düzenlemelere uygun olarak yürütür. Yasa ve düzenlemeleri yakından takip eder, uyum için gerekli tedbirleri alır.