Kreş AçmakKreş AçmakKreş Açmak

Kreş Proje Tasarım

Kreş projeleri ya da kreş projeleri, bir binanın Kreş olabilmesi için gerekli şartların sağlanması ve estetik olarak dizayn edilmesi işlemlerinin tamamıdır.
Kreş projeleri amaca uygun olarak hazırlanmaktadır. Ön danışmanlık aşamasında belirlemiş olduğumuz kriterler ve eğitim yaklaşımı dahilinde ortaya çıkan özgün dizayn edilme durumu da diyebiliriz.
Neden Kreş Projesi
Kreş proje çalışmalarını, yapboz gibi düşünmek gerekmektedir. Önce tabloyu görmek ve o tabloyu oluşturabilmek için kaç parçaya ihtiyacımız olduğunu belirlemek hedefimize doğru ilerlememiz açısından önemlidir.
Proje çalışmalarında tüm aşamaların belirlenmesi sebebiyle, yapılacak çalışmalarda hatalara yer yoktur. Aynı zaman da maliyet noktasında da ciddi avantajlar sağlamaktadır.
Kreş proje çalışması yapmamış bir Kreş ile projesi hazırlanmış bir Kreş arasında maliyet farkı en az %20 civarındadır. Zaman açısından baktığımızda da aynı durum geçerlidir. Artı olarak projeli çalışmalarda, terzi işi işçilik ortaya çıkar. Bu da dekorasyon açısından projeli yapılmayan Kreşna göre ciddi farkların ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Proje Tasarımlarında

Süreç ve Avantajlar

Kreş projeleri avantajları
Zamandan tasarruf sağlar
Maliyet avantajı sağlayarak en az maliyetle en iyi Kreşna sahip olursunuz.
Gereksiz harcamaların önüne geçersiniz.
Kreşnun bitmiş halini görebilir ve revize etmek istediğiniz yeri kolayca değiştirebilirsiniz.
Tüm alanlar ihtiyaca uygun olarak hazırlanır.
Sürprizlerle karşılaşmazsınız

Kreş Projesi Süreçleri

İhtiyaç ve beklentiler tespit edilir.
Kreş açılmak istenen binanın yerleşim planları ve kullanım alanları oluşturulur.
Tüm alanlar ihtiyaca uygun olarak tasarlanır.
Tasarı sonunda imalat süreci ve tadilat süreci başlar.
Kreş projeleri tamamlandıktan sonra, kullanacağınız elektrik kablosundan kaç tane priz kullanacağınıza kadar tüm detaylar ortaya çıkar.
Bu aşamadan sonra uygulama aşamalı bir şekilde tamamlanır.

Kreş

Proje Çeşitleri

Ekonomik Kreş projeleri
Ekonomik Kreş projeleri, kısıtlı bütçe ile okul öncesi eğitim sektörüne giren girişimciler için idealdir. Çevre analizine ve bütçeye uygun olarak en iyi proje hazırlanır.

Yarı özel tasarım Kreş projeleri
Hem kaliteli olsun hem de uygun fiyatlı olsun diyenlerin tercih ettiği Kreş proje çalışmalarıdır. Çevre analizi yapılarak çalışmanın niteliği belirlenir ve çalışma hazırlanır.

Özel Tasarım Kreş projeleri
Benim öyle bir Kreşm olsun ki, eşi benzeri olmasın rakipsiz olsun diyenlerin tercihidir. Bu çalışma sadece yere özel olarak uygulanır. Binanın dış cephesi dahil tüm alanlar özel olarak hazırlanır.

Neden

Kreş Projeleri

Okul Danışmanlığı hizmetleri, bu güne kadar yapmış olduğu danışmanlık hizmetleri kapsamında binlerce okul öncesi eğitim kurumunu yakından incelemiş ve bölge analizi yapmıştır. Bazılarına danışmanlık hizmeti verip iş geliştirme yapmış, bazılarının devrine şahit olmuş, bazılarının da kapanmalarını görmüştür.
Okul öncesi eğitim sektörüne katkı sağlayabilmek için çıktığımız bu yolda bir çok okul öncesi eğitim kurumunun yanlış yapılanmaları olduğunu gördük. Kimi daha az maliyetle, kimi de iyi olsun diye yola çıkmışlardı. Her iki türlü kurulumlarda da maalesef ki istenilen sonuçlar ortaya çıkmamış bilakis, ciddi problemlerle karşılaşmışlardı.
Bizim için bir anaokulu projesi sadece tasarımdan ibaret değildir. Proje bir bütündür. Proje anaokulunun kendisidir. Proje markanın her şeyidir.
Bu bilinçle çıktığımız yolda bir anaokuluna yapacağımız proje birçok aşamadan sonra ortaya çıkmaktadır. Bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda en uygun fiyatla en iyi sonucu alabilmenin yolunu verirken diğer taraftan bu okul öncesi eğitim kurumunun kazanan bir modele dönüşmesini sağlayacak alt yapıyı kurguluyoruz.
Okul Danışmanlığı Hizmetlerini var eden, altında derin tecrübe oluşturan unsur tam da burasıdır. Biz sadece bir anaokulu değil, kazanan bir anaokulu / kreş işletmesi kuruyoruz.

Neden Kreş

Projeleri

Anaokulu proje çalışmaları bu anlamda bizim için tartışılmaz bir öneme sahiptir. Küçük büyük demeden tüm müşterilerimiz aynı hassasiyetle yaklaşıyoruz. Kazanabilmenin stratejisini ortaya çıkarıyoruz ve bir sistem kuruyoruz.
Anaokulu proje çalışmalarında, ciddi anlamda tasarruf sağlayabiliyoruz. Maliyet, zaman ve amaca uygun alanlarla birlikte, personel yönetimi, eğitim organizasyonu, tanıtım çalışmaları, kurumsal kimlik gibi bir çok uygulama anaokulu projelerinin içerisindedir.
Nasıl öğrenci bulacağınızdan, içerideki organizasyonunuza, veli karşılamaya kadar bir çok alanda tecrübeyle sabitlenmiş bir hizmet almak, daha yolun başındayken rakiplerinizden ayrışmanıza olanak sağlamaktadır. İşte bu nedenle anaokulu projeleri danışmanlığı hizmetimizi vermekteyiz.
Bir işi bilen yapar, az bilen akıl verir, bilmeyen eleştirir, yapamayan çamur atar. Konfüçyüs
En iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. Anaokulu danışmanlığı ve kurulumları

Maliyetleri Düşürüyoruz

Kreş proje tasarımı ile gereksiz maliyetlerin önüne geçiyoruz. İmalat sürecinde alternatif seçeneklerle, anaokulu açma maliyetlerimizi en aza indiriyoruz.

Süreci Yönetiyoruz

Kreş proje tasarımının uygulanması sırasında yapılanları kontrol ediyoruz. Anaokulu projesindeki her santimetreye dikkat ediyoruz. Sağlıklı bir şekilde kurulmasına rehberlik ediyoruz.

Atmosfer Oluşturuyoruz.

Müşterilerinizin gözünde en iyi anaokulu imajına sahip olmanızı sağlıyoruz. Biliyoruz ki, iyi tasarlanmış bir anaokulunun öğrenci kayıt oranı %70’dir. Müşterilerinizin en iyi ücreti size ödemekten keyif almalarını sağlıyoruz.

Deneyimi Önemsiyoruz.

Müşterilerinizin, anaokulunuza girdiği andan itibaren güzel bir atmosferle karşılaşmalarını istiyoruz. Bir veli gibi düşünüp, yaşamak istediğini deneyimi sunuyoruz. Mutlu müşterileriniz olsun istiyoruz.

Sanata Dönüştürüyoruz.

Kreş sanat eserine dönüştürüyoruz. Estetik ve modern bir anlayışla çevreliyoruz. Herkesin olmak isteyeceği yer haline getiriyoruz.

Farklı Seçenekler

Farklı yapılara ve bütçelere uygun olarak ekonomik, yarı ekonomik ve özel tasarımlar gibi seçenekler sunuyoruz.
Ekonomik anaokulu projeleri kısıtlı bir bütçe dahilinde yapılmasından kaynaklı, asgari ihtiyaçlar dışında kalan her detayı eleyerek en uygun maliyetle en iyi sonucu almanıza olanak sağlar. Özel tasarım anaokulu projeleri ise, dış cephe kaplamalarından başlayarak tüm alanların en iyi sonuç alacak şekilde tasarlanması sürecidir. Örneğin kullandığınız çay bardağına kadar detayların yer aldığı uygulamadır.
Ekonomik anaokulu projelerinde uygun koşulların oluşması durumunda ücret ödemezsiniz. Sizin için projelendirme çalışmalarını tamamlarız ve uygulanmasını sağlarız.
Elbette. Yerinizde yapacağımız çalışmalar sonucunda, özel tasarım anaokulu projesini nasıl uygulayacağımızı belirleyebiliriz. Bu sayede çok az maliyetle özel tasarım projelendirme çalışmaları gerçekleşebilir.
Yerin büyüklüğüne göre değişmekle birlikte, normal şartlar altında 1 hafta ile 1 ay gibi kısa bir sürede tüm proje detaylarını ortaya çıkarabiliriz ve teslim edebiliriz.
Ücretsiz ön danışmanlık hizmeti alarak, anaokulu projesine geçmeden önceki durumu değerlendirebiliriz. Bunun için randevu talep etmeniz gerekmektedir. Belirtilen saatte online görüntülü görüşme sağlayacağız. Dilerseniz randevu için bağlantıya gidin.
Kalite asla ucuz değildir. Özel tasarım anaokulu projelerinde yerin çok büyük önemi vardır. Yapılacak tadilat kalemlerinin belirlenmesi ve detaylandırılması sonrasında çok uygun koşullarda bile özel tasarım anaokulu projesi ortaya çıkabilir. Aynı kapasitede açılan bir anaokuluyla aynı fiyata, belki daha aşağı bir rakama yapılma imkanı vardır. Bu rakamları belirleyen ise binanın mevcuttaki durumudur. Anaokulu bina uygunluk raporunda konu ile ilgili olarak maliyet analizlerine sahip olacaksınız.
Elbette, anaokulu proje danışmanlığı hizmetini alabilirsiniz.